SATILIKLAR
İKİNCİ EL ALIM & SATIM

 

Araba almak isteyen pek çok kişi, tercihini ikinci el otomobilden yana kullanır. Ancak ikinci otomobil almak isteyenlerin akıllarında belli çekinceler vardır. Çünkü pek çok alıcı, alacağı aracın sorunsuz, kazasız ve arızasız olup olmadığından emin olmak ve bunun her türlü garantisini almak ister. Bu gibi durumlar, yeni bir araç almanın önündeki heyecanın en büyük engelini oluşturur. Özellikle alım işlemini gerçekleştirdikten sonra karşılaşılacak sorunlar ve tatsız daha pek çok durum yaşama ihtimali, alıcının ikinci elin yeterince güvenli olmayacağı yönünde bir algıya kapılmasına dahi sebep olabilir. Hatta pek çok alıcı, bu sebeplerden dolayı sıfır bir araca yönelip daha fazla maliyet yüküyle karşı karşıya kalabilmekte ve doğru tercihi yapana kadar oldukça fazla zaman da kaybedebilmektedir.

İkinci el araç alım-satımında kişilerin veya satışı gerçekleştiren firmaların yeterince güvence vermeyişi ve ardından araçların belirtilenden daha farklı kusurları barındırma ihtimali, alıcının doğru bir yaklaşımda ve eylemde bulunmasını engeller. Kurumsal güvencenin verilebilmesi, aracın alımında özellikle belirleyici unsurdur. Çünkü alıcı, aracı aldıktan sonra olası bir sorun ve sorunun çözümü için kendisine bir muhatap bulmayı ister. Ancak çoğu satıcı kuruluş, böyle bir sorumluluğu üstlenmeyi reddetmektedir. Bu yaygın tavırdan dolayı çoğu alıcı ise ikinci el araca karşı tedirgin yaklaşmaktadır.

Alıcının haklı sebepleri bulunurken, alıcının halinden anlayan ve ona en doğru, güvenilir hizmeti vermeyi benimseyen bir sistemi oturtmak oldukça önemlidir. İkinci elde güvenceyi sağlamak ise detaylı bir araç raporu sunmaktan geçer. İşte tam da bu noktada Karabayır Motorlu Araçlar Tic. Ldt. Şti. devreye girer. Alanında uzman olan firma, deneyimli ekibiyle beraber, alınan araçlar üzerinde detaylı bir inceleme yapar ve bir ekspertiz raporu çıkarır. Aracın güvenliğinden tam anlamıyla emin olmadan da aracın alıcıya ulaşmasına izin verilmez. Bütün bu kontrol ve denetim sürecine rağmen, yine de satıştan sonra oluşabilecek sorunlara karşı bir garanti hizmeti de sunmaktadır. Araç size sorunsuz olarak ulaşır ve siz gönül rahatlığı ve keyifle yeni aracınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Sürekli ulaşılabilir olması ve yetkili servis desteğiyle her an yanınızda olan Karabayır Motorlu Araçlar Tic. Ldt. Şti., müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiştir. Beğendiğiniz araca en kolay yoldan ulaşmanızı sağlarken, düşük, orta ve yüksek sınıf araçların yer aldığı birbirinden farklı markaları size sunmaktadır. Her türlü devir işlemlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlayan sistemiyle, zahmetsiz bir şekilde aracınıza ulaşabilirsiniz.

İkinci el otomobil satın almak isteyen herkesi, güvenilir, hızlı ve memnuniyet garantili hizmeti için Karabayır Motorlu Araçlar Tic. Ldt. Şti.,’ne bekliyoruz. Birbirinden farklı modellerle buluşmak üzere sizleri bekliyoruz.

 

Copyright © Karabayır Motorlu Araçlar TİC. LTD. ŞTİ.