KURUMSAL
HAKKIMIZDA

Karabayır Motorlu Araçlar Tic. Ldt. Şti., ilk olarak otomobil lastiği satışı amacıyla Ahmet Karabayır tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu ilk tarihlerde Fulda otomobil lastiklerinin satışını gerçekleştiren firma, 1976 yılından itibaren Lassa otomobil lastiklerinin bayiliğini üstlenmiş ve uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermiştir. 1984 yılından itibaren kurumsal bir kimlik kazanarak daha profesyonel bir çalışma standardı geliştirmişlerdir. Her geçen yıl gelişimini sürdürerek müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ilerleten firma son yıllarda faaliyet alanını değiştirmiştir. 40 yıllık hizmet deneyiminin verdiği güç ve profesyonellikle, ikinci el otomobil alım satımı ve araç kiralama hizmetini başarılı biçimde sunmaya başlamıştır.

Özellikle ikinci el otomobil alım-satım alanındaki etkinliğini belirgin biçimde gösteren firma, sunduğu araç çeşitliliği ile farkını ortaya koymaktadır. Düşük, orta ve yüksek sınıflı araçların bulunduğu ürün yelpazesinde, araçların bakımları kusursuz biçimde yapılmakta ve tüketicinin satıştan sonra herhangi bir problemle karşılaşmaması için her türlü hizmet sağlanmaya devam edilmektedir. Araçlar 1 yıl süreyle garanti kapsamındadır ve alım-satım esnasında üst düzey bir profesyonellik benimsenmektedir.

Araç kiralama için de aynı profesyonel anlayış söz konusudur. Çünkü araç kiralama hizmetimiz müşterilerin samimi marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarılmıştır. Onların beklentileri doğrultusunda, ciddi bir kurumsallığa sahip olmak ve onlara en iyi hizmeti sunabilmek için araç filosu ve araç kalitesi her geçen gün en üst seviyeye taşınmaya çalışılmaktadır. Karabayır Motorlu Araçlar Tic. Ldt. Şti.’nin benimsediği en önemli ilke, müşterilerinin memnuniyeti, konforu ve mutluluğudur. Verilen bütün hizmetler bu doğrultuda geliştirilmektedir.

Copyright © Karabayır Motorlu Araçlar TİC. LTD. ŞTİ.